SKU: ZSIE30BSES
On Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Width: 29.93"
  • Height: 27.50"
  • Depth: 21.93"
  • Energy Star Rated: yes
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 144 Watts
  • Series: Core Collection
  • Type: Ducted
  • Ventilation Type: Ducted
Zephyr Core Collection |Authorized Dealer
Pre-Order
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 2,198 points (
color: Stainless Steel
Zephyr ZSIE30BSES
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Siena Energy Star, 30in, SS, LED