SKU: PRRD24C2AP
Memorial Day Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Style: Drawers/Drawer
  • Type: Built-In
  • Width: 23.87"
  • Height: 33.87"
  • Depth: 24.00"
  • Energy Star Rated: yes
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: Yes
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 180 Watts
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 5.40 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 5.4 cu. ft.
  • Counter Depth: Yes
  • Series: PRESRV Series
Zephyr PRESRV Series |Authorized Dealer
In Stock|Only 4 left
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 5,598 points (
color: Panel Ready
Zephyr PRRD24C2AP
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Presrv Refrigerator Drawers, 24in Compact, Panel Ready, 2 Zone