SKU: PRR24C01ASOD
On Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Width: 23.87"
  • Height: 33.87"
  • Depth: 23.62"
  • Energy Star Rated: yes
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: Yes
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 180 Watts
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 5.60 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 5.6 cu. ft.
  • Number of Shelves: 3
  • Outdoor Use: Yes
  • Series: PRESRV
  • Style: Compact/Undercounter
  • Type: Built-In/Freestanding
Zephyr PRESRV |Authorized Dealer
Pre-Order
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 3,698 points (
color: Stainless Steel
Zephyr PRR24C01ASOD
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Presrv Refrigerator, 24in Compact, Outdoor SS, Reversible, Lock, 1 Zone