SKU: PRPB24C01CG
Memorial Day Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Width: 23.87"
  • Height: 34.50"
  • Depth: 23.62"
  • Energy Star Rated: yes
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: No
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 180 Watts
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Freezer Capacity: 88.0 cu. ft.
  • Number of Shelves: 3
  • Series: PRESRV Series
  • Style: Compact/Glass Door/Undercounter
  • Type: Built-In/Freestanding
Zephyr PRESRV Series |Authorized Dealer
Pre-Order
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 4,598 points (
color: Stainless Steel
Zephyr PRPB24C01CG
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Presrv Pro Beverage Cooler, 24in Under Cabinet, SS+Glass, Reverse Door, 1 Zone