SKU: PRB24F01BG
Memorial Day Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Width: 23.87"
  • Height: 69.25"
  • Depth: 27.37"
  • Energy Star Rated: no
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: Yes
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 300 Watts
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 14.90 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 14.9 cu. ft.
  • Number of Shelves: 7
  • Series: PRESRV Series
  • Style: Glass Door/Single Zone
  • Type: Built-In/Freestanding/Full Size
Zephyr PRESRV Series |Authorized Dealer
In Stock|Only 1 left
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 6,198 points (
color: Stainless Steel
Zephyr PRB24F01BG
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Presrv Beverage Cooler, 24in Full Size, SS+Glass, Reversible Door, 1 Zone