SKU: PRB24C01CG
Memorial Day Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Width: 23.87"
  • Height: 33.93"
  • Depth: 23.37"
  • Energy Star Rated: yes
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: Yes
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 120 Watts
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 5.60 cu. ft.
  • Number of Shelves: 3
  • Series: PRESRV Series
  • Style: Compact/Glass Door/Single Zone/Undercounter
  • Type: Built-In/Freestanding
Zephyr PRESRV Series |Authorized Dealer
In Stock|Only 2 left
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 3,198 points (
color: Stainless Steel
Zephyr PRB24C01CG
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Presrv Bev Cooler, 24in UC, SS+Gls, Rvs Door, 1Z