SKU: BBV24C01AG
Memorial Day Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Width: 23.88"
  • Height: 34.87"
  • Depth: 25.25"
  • Energy Star Rated: no
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: No
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 180 Watts
  • Style: Compact/Glass Door/Undercounter
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 5.80 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 5.8 cu. ft.
  • Number of Shelves: 4
  • Series: Brisas
  • Type: Built-In/Freestanding
Zephyr Brisas |Authorized Dealer
In Stock|Only 3 left
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 2,398 points (
color: Stainless Steel
Zephyr BBV24C01AG
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Brisas 24 in. 8-Bottle and 112-Can Single Zone Beverage Cooler
Specifications
Brand
Brisas by Zephyr
Manufacturer
Zephyr
Category
Beverage Cooler
UPC
GTIN
Country of Origin
China
Model Group
BBV
Model Name
Brisas 24" Single Zone Beverage Cooler