SKU: CHMHP36XTW
On Sale
  • Width: 42.00"
  • Height: 59.00"
  • Energy Star Rated: no
Thermador |Authorized Dealer
Pre-Order
Sign in / Sign up to earn 719 points (
Estimates for:
PRODUCT DESCRIPTION
Specifications
GTIN
EAN
UPC
Optional 42-59 inch telescopic duct cover accessory to use with 36 inch Professional chimney wall hoods