SKU: XHPC155YC
Memorial Day Sale
  • Width: 27.00"
  • Height: 15.50"
  • Depth: 27.31"
  • Energy Star Rated: no
  • Wi-Fi Connected: No
  • ADA Compliant: No
  • Weight: 0.00 lbs
Maytag |Authorized Dealer
Pre-Order
Sign in / Sign up to earn 299 points (
color: Slate
Maytag XHPC155YC
Maytag XHPC155XW
Estimates for:
PACKAGES
PRODUCT DESCRIPTION
Give the cleaning power of Maytag more prominence, while adding a drawer to hide away laundry supplies. Accessory pedestals add 15.5" of height for bonus storage and to help prevent bending and stooping.