SKU: MRBV215IG31A
On Sale
  • Width: 15.00"
  • Height: 33.62"
  • Depth: 21.25"
  • Energy Star Rated: no
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: Yes
  • ADA Compliant: No
  • Lock: Yes
  • Type: Built-In
  • Style: Undercounter
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 3.00 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 3.0 cu. ft.
  • Number of Shelves: 3
  • Counter Depth: Yes
Marvel |Authorized Dealer
In Stock|Only 6 left
Sign in / Sign up to earn 1,399 points (
color: Custom Panel Ready
Marvel MRBV215IG31A
Marvel MRBV215SG31A
Specifications
12-oz Can Capacity
64
Capacity (cu ft)
3.0 cu ft
Electrical Requirements
115V / 60 Hz / 15 A
Lock
Yes
Product Dimensions
15" W x 22.5625" D x 33.625" H
Shipping Depth
31 inch
Shipping Dimensions
19" W x 31" D x 37" H
Shipping Height
37 inch
Shipping Weight (lbs)
115 lbs
Shipping Width
19 inch