SKU: MPWD424SS31A
Low-cost Install
  • Width: 23.88"
  • Height: 33.75"
  • Depth: 23.70"
  • Type: Built-In
  • Style: Compact/Dual Zone/Undercounter
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Counter Depth: No
  • Total Capacity: 4.90 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 3.0 cu. ft.
  • Number of Shelves: 6
Marvel |Authorized Dealer
Pre-Order
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 9,618 points (
color: Stainless Steel
Marvel MPWD424IS31AMarvel MPWD424IG31AMarvel MPWD424SG31A
Marvel MPWD424SS31A
Product Dimensions
23.875" W x 23.71875" D x 33.75" H
Shipping Depth
31 inch
Shipping Dimensions
28" W x 31" D x 37" H
Shipping Height
37 inch
Shipping Width
28 inch
Toe Grille Finish
Stainless Steel
Electrical Requirements
115 V / 60 Hz / 15A