SKU: REFSBSPRO72
  • Width: 35.37"
  • Height: 83.50"
  • Depth: 25.00"
  • Energy Star Rated: no
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: No
Fulgor Milano |Authorized Dealer
In Stock|Only 4 left
Sign in / Sign up to earn 1,779 points (
color: White
Fulgor Milano REFSBSPRO72
Estimates for:
PRODUCT DESCRIPTION
Joining kit (includes joining strip, 72" one-piece upper grill, toe kick, and insulated blanket)