SKU: AJRS74LR
  • Depth: 2.00"
  • Height: 69.00"
  • Width: NaN"
Fisher & Paykel |Authorized Dealer
In Stock|Only 2 left
Sign in / Sign up to earn 229 points (
Estimates for:
PRODUCT DESCRIPTION
Aluminium joining strip for side by side installation of 74" Integrated Refrigerators, Integrated Freezers and Integrated Refrigerator Freezers. Compatible with RS2474BRU1, RS2474S3RH1, RS2474F3LJ1.
Specifications
Depth
2 15 / 16 "
Height
69 7 / 16 "
Width
14 / 16 "