Dacor DHD48U790LS/DA Silver Stainless
SKU: DHD48U790LS
  • Width: 48.00"
  • Height: 5.00"
  • Depth: 22.00"
OVERALL DIMENSIONS
(P) Width : 48" (/P) (P) Height : 5-7/16" (/P) (P) Depth : 22" (/P) (P)Please refer to the Installation Instructions for more detailed dimensions.(/P)
REQUIREMENTS
(P) Electrical: 120V, 60Hz, 15A (/P)