SKU: CJAKTCS36
Memorial Day Sale
  • Width: 37.63"
  • Height: 11.00"
  • Depth: 23.00"
  • Energy Star Rated: no
Coyote |Authorized Dealer
In Stock
Sign in / Sign up to earn 799 points (
Estimates for:
PRODUCT DESCRIPTION
Exclusive Features
  • Complete 304 stainless steel construction
  • For use with C1S36, C2C36 or C2SL36 36" grill
Dimensions
  • Cutout: (H) 11" x (W) 35 3/4" X (D) 22 1/8"
  • Overall: (H) 11" x (W) 37 3/4" x (D) 23"